Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz balisz #83720 üzenetére

    Nyilván nincs 100%-ban hibátlan széria, csak mondjuk a best-buy cím elnyerésénél azért nem árt figyelembe venni, hogy az adott széria esetén 10 készülékből csak 1 vagy mondjuk 6 hibás van. Mert ez ugye erősen megelégedettség-rontó faktor tud lenni. Én anno tömegesen nyugtatgattam a topicban a csalódott ST50-tulajokat, pontosan ezért is emlékszem arra, hogy mennyire sok volt belőlük a hibás és pontosan ezért mondom, hogy nem volt az annyira best-buy kategória. Nyilván, aki jónak mondható példányt fogott ki, ami azóta is működik, az mást mond, de az meg tény, hogy nem volt még olyan modell, amivel annyian szívtak volna itt az elmúlt 10 évben. Ezt biztosan állíthatom.

    Lehet én vagyok csak maximalista, de én elvárom, hogy ha sok százezer forintot kiadok egy készülékért, akkor az legyen makulátlan. Ha tudom, hogy ott a hiba, akkor az már régen rossz! Ráadásul a sávosodás pont olyan hiba, amit még laikusok is ki-kiszúrnak adott szituációban, mert nem arról van szó, hogy nem jó a színhűség, amire vajmi kevés embernek érzékeny a szeme/hajlamos hozzászokni a rosszhoz. Nem egyszer cseréltettem már más, nagy értékű műszaki cikket azért, mert számomra volt idegesítő - amúgy használatot különösebben nem befolyásoló - hibája. Lehet, hogy 10 emberből 8 pont leszarta volna, én nem. Nem is problémázott rajta a gyártó, közölte, hogy jogos és szó nélkül cserélte.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák