Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz balisz #78465 üzenetére

    Mint írtam, a magasabb fekete a GT50-en firmware-függő, az ST60 feleannyi színárnyalata sokkal nagyobb probléma, a poszterizáció emiatt itt sokkal inkább jelen van.
    A hangszóró felhozása nem értem, miért lenne abszurd, sokan nem rendelkeznek erősítővel és a GT50 hangja bizony jóval acélosabb, mint az ST60-é a két kis puttyogóval. Sokaknál ez is szempont, attól, hogy nálad nem az, még meglévő dologról van szó.

    Ugyanez a helyzet a HDMI-vel. Egyáltalán nem általános, hogy aki plazmát vesz, az egyetlen HDMI-aljzatot használ csak. Én speciel igen, mert nekem ott a CA nagyvas a TV-m alatt, de ez sem általános, abszolút szórnak a felhasználói igények, sőt, sokaknak szempont a sok csatlakozó. Szerintem a felhasználók nagyobb része nem rendelkezik erősítővel, mint akik igen: egy STB, egy BD-lejátszó, egy médialejátszó, egy játékkonzol és már meg is telt 4 aljzat és akkor még bejöhet a képbe egy épp csatlakoztatásra váró laptop, kézikamera, stb. és már ott tartunk, hogy a 6 aljzat is meg lenne töltve. Márpedig tudjuk, hogy a HDMI-kábelek sűrű csatlakoztatgatása nem épp veszélytelen a TV A-board-ja szempontjából. Szóval minél több az aljzat, annál jobb, ezt is kár lenne elvitatni - nem kér enni, ha nincs szükség rá, nem használod, de sokaknak meg előny. Szóval ne akard megmagyarázni, hogy a több az kevesebb, vagy hogy fölöslegesen több! Neked vagy nekem lehet, másnak meg szükséges.

    Pedig az ST50 és GT50 képe között is bőven van látható különbség. Persze, el lehet bagatellizálni, ahogy Te teszed a fentebb említett dolgokkal is, csak akinek meg a képminőség a szempont, annak pont nem mindegy, hogy ST50-et, GT50-et, vagy ST60-at vesz. A sorrend kb. ez: ST50 < ST60 < GT50 (és itt az utolsó két szereplőnél vannak pro és kontra érvek, de a pro érvek a GT50 oldalán vannak túlsúlyban).

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák