Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cypresss

    senior tag

    válasz Cypresss #5314 üzenetére

    600ezer km.

    A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

  • Skillet

    addikt

    válasz Cypresss #5314 üzenetére

    Nekem japán autóm van. Egy mitsu galant. Tartósabbnak, időtállóbnak tartom egy francia vagy olasz vasnál. autószerelő technikumot végeztem. Nagyon szeretem az autókat. De a példát nem feltétlenül értem. (A 60ezret amúgy gondolom elírtad az LSnél, bizonyára 600ezret akartál írni.) Tartós használati cikkekről beszéltem amik a háztartásban vannak. (Szerintem most az autót hagyjuk. Azt külön napokig lehetne vesézni. Pl, hogy miért van néhány márkánál 15 vagy 20 ezrenként olaj csere, mikor a motor nem változott. És a bele töltött olaj sem. 8 ezrenként kellene mindben. De reklámnak baromi jó. Nálunk vegyétek az autót, nálunk csak 20 ezrenként van olajcsere. Tök jó, mert pénzt spórolhattok. Pffff :) )
    Szóval olyan tartós cikkekről beszéltünk amik nem TARTÓSAK. És nem is akarják, hogy azok legyenek. Ennyi a lényeg. Az, hogy ma is mennek energomat mosogépek, nem fura? Annyival tökösebb volt akkor a technológia? Ma már nincs meg hozzá az a tudás, képesség, hogy olyan anyagminőséget lehessen produkálni? És bármit mondasz, a tévéknél ugyanez van. Már nem olyan tartósak mint régen. Nem is lesznek, mert hiszen kinek jó az? Hogy a felhasználónak nem, az mellékes. Igazából lehetne ezt folytatni egészet nap. De amúgy sem vitázni jöttem ide. megvan erről az egészről a véleményem. Másnak is. És nem feltétlenül egyezik az enyémmel. De ezzel semmi baj sincsen. :)

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák