Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz zapco1269 #36448 üzenetére

    Mondjuk az ilyen marketinges bemutatókon mindennek az ellenkezőjét is tudják tényként tálalni. Elég csak a múltkori ST60 vs. VT50 összehasonlító képre gondolni.
    Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy a Samsung most prezentálja az új modellekben a tavaly elmaradt fejlesztéseit, megfejelve még újabbakkal, de majd akkor örüljünk ennek, ha a komolyabb tesztek is megerősítik mindezt.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • hunspikey

    őstag

    válasz zapco1269 #36448 üzenetére

    Igen, ebben én is biztos vagyok. Eddig sem voltak nagyon rosszak a Samsungok - mindösszesen egy pár év elmaradás volt- illetve egy két dologban még jobb is volt, mivel részmegoldásaiban néha sikerült jobban megközelíteni egy-két dolgot műszakilag. Én idénre azt is lehengerlő sikernek tekintem a részükről, ha csinálnak egy VT50 képességű TV-t, aminek nincsenek VT50 betegségei. Ez már szép eredmény lenne. Halkan jegyzem meg a VT60-től is minimum ezt várja mindenki. Azt nem gondolom, hogy egyből sikerül egy ZT-vel pariban lévő TV-t csinálni - mindezt mondom úgy, hogy semmit nem tudunk a ZT-ről.

    Viszont ezek a bemutatók nagyjából mindig meg vannak hamisítva. Még akkor sem hinném el 100%-ban, ha azzal kezdenének, hogy láthatóan végig mennének az összes beállításon és bemutatnák, hogy melyik kulcsparaméter hogy áll, ugyanis még ilyenkor sem tudhatod, hogy az ügyes kis mérnökök mit tekertek a szervizmenüben illetve nem sikerült-e írni egy komplett új (rontott) firmware-t a kifutó példányra. Ez a bajom ezzel.

    Szóval ez csak úgy megy és csak úgy hihető, ha egy független tesztlap egy kereskedelmi készülékkel megnézi és hozzáméri egy kereskedelmi tudással rendelkező tavalyi modellhez.

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák