Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz Yummy #48435 üzenetére

    2 lehetőséged van! Az egyik az hogy ha nincs társad akkor primary-nak kell lenned a saját gépeden!Akitől veszed az accountot kapsz egy jelszót felhasználó nevet és egy időt ami alatt leszeded a játékot.Ezzel egy baj van hogy nem tudod törölni ha törlöd bukod.A második lehetőség sem a legjobb megoldás ez a következő.Szintén kapsz egy accountot ami másodlagos fiók ez annyit tesz,hogy a saját profilodból nem érhető el csak arról a másodlagos fiókról amin a játék van,de pl ha multis gamet veszel nem kell rá PS+ venned a másodlagos fiókodra csak a sajátodra és primary-ra kell tenned a saját géped így ha multizni akarsz megosztódik és már mehet is a móka plusz örökre a tiéd a másodlagos account megváltoztathatod a jelszót stb.DE ennek is van hátulütője sajnos,ha a srácnál akitől vetted a gamet megszakad a net kapcsolat legyen az bármilyen okból nem tudod elérni csak akkor,ha újra net alatt lesz a gépe addig lakatolva lesz a játék sajnos.Én így akartam venni a hardline-t,de mivel multis a game nem igazán ajánlotta a srác ezt a megoldást inkább vegyem az 1x letöltőset,csak az meg nekem azért nem jó,mert gondolkodom tárhely bővítésen,így maradt a lemezes változat :DDD Én a helyedben egyik lehetőséget sem ajánlom,inkább keress egy társat és vegyetek felesbe játékokat az legalábbis biztonságosabb feltéve ha nem ver át ;] ;)

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák