Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz _drk #259942 üzenetére

    Ezt nem lehet csak a street fighter számlájára írni, az a baj, hogy nagyon sok játékkal ezt csinálják, amit röhellek és szívből megvetek. Ahogy írtad is, gyakorlatilag van egy fél vagy egy harmad játékom, csak nálam ez a fele steam listámra igaz kb.

    Volt csomó játék, ami pl. akciós volt karácsonyi vásárban, megvettem, de épp akkor nem játszottam vele, aztán később pár hónap/év múlva mondom felrakom már. Akkor láttam meg, hogy írja a steam 1/16 tétel van a könyvtáramban, nézem mi a fákk? és akkor látom van a játékhoz weapon pack, costume pack, map pack, chemistry starter pack, argumental pack stb stb és ez egy teljes árú single player játéknál, amit már megvettél egyszer...

    És ez nem egy konkrét példa, minden 2. játék így néz ki a könyvtárban, amit lehetett megvettem gotyban, complete editionban, legendary editionban, de még azokhoz is jön tartalom vagy remaster, redux akrmi verzió sosincs vége.... gyakorlatilag úgy érzem sosincs az, hogy egy játék életpályája lezárult, mindig jön hozzá valami amire még költhetsz.

    És az van, hogy tököm tele már ezekkel a verziókkal én egyenesen büntetném az ilyet, teljesen rossz érzést keltenek az emberben ezzel, folytonos hiányérzetet. nem engedélyeznék semmilyen játékhoz ilyen pár megás mindenféle szarságokat, meg olyan dlc-ket, amik konkrétan 1 pici pályarészt raknak bele a játékba csak azért, hogy basztassák az embert, hogy na ez még nincs meg vegyed megfele. Akasztanám fel az összeset komolyan. :W

  • Frod

    addikt

    válasz _drk #259942 üzenetére

    Nem tudom értelmezni a problémát.
    Megy a rant, hogy 56 rugó a játék ha minden kell, majd ott van a Store-ban világosan, hogy amúgy 7700/5900, de ja, hát akkor sem érdekel, mert "már megvan a játék".
    Mintha a világ első játéka lenne az SFV, ahol a megjelenés után ömlik a tartalom bele, és az alapjáték önmagában már kevés. (Nem a modellel értek egyet, de ne lepődjünk már meg)

    Ha valakit érdekel a játék, és jól szórakozik vele - és amúgy is ingyen kapta PsPlusban - szerintem nem egy nagy tétel megvárni az akciót, és ezt az upgrade csomagot kosárba dobni.
    Neked meg, ha amúgy sem tetszik, mert szar játék, igazából lehetne ingyen is az az Upgrade csomag, nem oszt-nem szoroz, nem?

    Ilyen alapon az MK11-et is lehetne kutyázni, mert aki megjelenéskor vett mindent annak játék + Kombat Pakk + Aftermath dlc (40e+), most meg akciósan 13e volt legutóbb is a teljes csomag. Mégse látom égni a várost.

    [ Szerkesztve ]

    Do you see the white shadow?

Új hozzászólás Aktív témák