Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz Sordoran #242019 üzenetére

    A PS5 jàtékok nem fognak HDD-ről futni, mert kell nekik az SSD sebessége. Arra leszek kivàncsi hogy mennyit vesz majd le a rendszer a 820GB-os SSD-ből.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • sting2

    addikt

    válasz Sordoran #242019 üzenetére

    A sok " megélhetési Gamer" ezután SSD re fog gyűjteni, nem pedig a diszkont címeket - ez lesz...

    Sxxorp
    Azzal "baszta" el az elején, hogy leallt erről vitázni.
    Annyit kellett volna írnia pl :
    " Ne zavard a köreimet nem egy ligában játszunk"..

    [ Szerkesztve ]

    Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

  • Tdizsolt

    senior tag

    válasz Sordoran #242019 üzenetére

    Igazából én már a 3-as szériában is keveseltem az 500Gb-ot,a Ps4-nél 1 hónap után szereztem be a külső vinyót.Imádok "gyűjtögetni", nem vagyok az a tipus, aki végig nyom egy játékot, azt' delete. Jelenleg is benne vagyok vagy 6 játékbam szimultán, mikor melyikhez van kedvem, azzal nyomom. Lehet, nekem is 4tb-ost kellett volna vennem... :DD A ps5-be is illett volna/illene legalább 2tb SSD-t rakni, nem értem ezt miért nem lépik meg a Sunyinál?

    Psn ID: Tdizsolt

  • saelin

    veterán

    válasz Sordoran #242019 üzenetére

    Elmondták és leírták, hogy a jelenlegi játékok azért ekkorák konzolon, mert egy adatot a hdd korongján több helyre is oda kell írni, hogy ezzel javítsák a betöltési/streaming időket. A Spiderman postaládáinak 3D-s modellje pl több tucatszor voltak meg a lemezen ebből az okból kifolyólag, szóval lehet ami most 80-150 GB az fele akkora lesz, de mindenképp 3/4-e a mostani játékok méretének. Plusz erre jöhet valami tömörítés (elivleg sokkal jobb az is mint amit a ps4-nél használnak), így a fájlméretek még tovább fognak csökkenni. Itt egyedül a ps4 BC játékok fognak rengeteg helyet foglalni.

    Nagyon átérzem az aggodalmat a kevés hely miatt, mert nekem is egyszerre vagy 20-30 játék van fent ps4-en és bővítettem is a tárhelyet, mert tudtam hogy én mókus génekkel rendelkezem. Ha nagyon muszáj le lehet erről szokni. 1-2 multis játék, 1-2 single játék és kb kész, mert nem tudom elképzelni hogy ettől többel játszon az ember. Esetleg olyan szituációkban lehetnek gondok, mint a kollégámnál, akinek ott a gyerek, az asszony és ő maga is akik használják a gépet. Oda már 100% kell egy másik konzol vagy egy ssd bővítés, ami a mostani árakat elnézve jó drága lesz. Tegyük fel, hogy a konzol 200k HUF, míg bele a nagyobb/bővített ssd (feltehetőleg 1 GB vagy nagyobb) lesz vagy 40-80k HUF simán. Nem tudom elképzelni, hogy a Sony ezeknek az árát veszteségesen lője be, mint amit a gépek esetén szoktak csinálni. Több szempontból is érdekes ezért a nextgen, de még rengeteg a homály, úgyhogy fölösleges bármin is aggódni vagy spekulálni. Gyakorlatilag pár számon kívül és a kontroller kinézetén kívül semmit nem tudunk. Engem jobban érdekel az, hogy vajon megmaradnak-e a fat/slim és pro variánsok. Az xbox oldalon már tudjuk, hogy ott több géppel indulnak. Lesz egy "olcsóbb", valószínűleg alap gép és drágább variánsok. Ha így lesz, akkor én várok majd az erősebb gépre, de ha egyszerre jelentik be a kettőt, akkor egyértelműen az erősebb felé fogok hajlani.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák