Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz hombre[EU] #193595 üzenetére

    Ezt én értem, és nincs is ezzel baj, de nem a játékmenetről beszéltem, nem technikai háttérről, pusztán arról, hogy nem dobtam hanyatt magam a látványtól. De javítson ki valaki, aki azt mondja, hogy ő bizony igen... Hozzáteszem a HZD is összehasonlíthatatlanabbul szebbnek tűnik egyelőre, ami szintén nem mai cím. De mint írtam, ez nem vesz el a játék értékéből, számomra nem elsődleges a graf, csak észrevételként fogalmaztam meg, hogy ez nem hozza azt a szintet, amit mostanában dobtak. A pókember is nyílt világú volt, a grafika ott sem volt nagy durranás, de a pl. maga póki eléggé jól nézett ki. Itt a főhős maga is elég kocka, az átvezetők is olyanok, amilyenek...már, amit eddig láttunk.

    Ettől teljesen függetlenül van egy kis rossz érzésem a játékkal kapcsolatban. Szerintem korrekt játék lesz, de nem több. Valahogy mind kommunikációban, mint mindenben ezt éreztem a Sony részéről, hogy ez azért annyira nem fontos. És a graf. is valahol ezt igazolja. De nagyon remélem, hogy fordítva lesz, mint a pókembernél, ahol a nagy elvárások és csinnadratta ellenére is egy erős közepes játék jött össze...itt remélem megfordul, és grafika ide vagy oda, a játék király lesz.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák