Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Pitbullos #3277 üzenetére

    Persze...oda is megirtam az igazságot aztán kaptam is a BANN-t...pedig kulturáltam írtam..dehát evan..az igazság fáj..én meg már csak röhögök...

    Időközben kiderült hogy Kavics azért utál mert azthiszi hogy éán nyomtam fel a modiknál a Knoxville nevével..hát ezen is jót röhögtem...sose voltam vamzer köcsög de ha ő ennyit néz ki belőlem akkor hajrá...

    Horyknak is kicsit tul nagy lett az arca mióta Kavics tábornok alatt szolgál...dehát erre meg már végképp sz*rok magasról szóval mindegy...

    egyvalamit nem értek...mitől ilyen nagy az arcuk? hmm..nemértem..de én vagyok a hülye szvsz...

    Pitbull: azt nemtudod hogy mi az uj cimük az Obi&FGC-nek?

    Kerlac: cfg-t kavicsék már akkor is használtak amikor nálunk voltak...nem mondom hogy ez csit mert a cb is engedi de messze van a tiszta játéktól...csak ők beálltak a sorba...ha mindenki használja akkor ők is...a wh-sokat meg azért remélhetőleg elkerülik...

    #3273: de én nemis ugatok bele a klán dolgaiba...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Aktív témák