Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dualcore

    őstag

    válasz #94529552 #8007 üzenetére

    Az idő hiánya miatt elég rövidre fogtam. Ma reggel ismét bekapcsoltam, a kép és hang megérkezéséig 4Mp. telt el. A csatornaváltás 2MP-et vesz igénybe minden alkalommal, a gyors görgetést nem engedélyezi,de a csatornainfó azonnal a képpel együtt megjelenik. CI kártyám jelenleg nincs tehát erről érdemi infóval nem tudok szolgálni, amivel teszteltem az a Mindig TV, és a UPC STB. Az Sd adások képét, a kielégítő és a jó közé sorolnám, bár az RTL műsor sokkal szebb mint a TV2 képminősége.A színekkel nincs baj, foltosodást, áthúzást nem tapasztaltam. Összességében sokkal jobb mint eddig bármilyen tv-n láttam. A HD műsorok pedig tű élesek, gyakorlatilag nehéz megkülönböztetni a minőséget, egy FHD filmhez képest. Nyugodtan írom hogy szinte tökéletes. Egyik adásmódnál sem tapasztaltam azt a jelenséget mint az előző tv-nél, hogy a feliratoknál pixelekre esik szét a kép ha gyorsan mozog a háttér. Itt ilyen nincs. (Ezt viszont más gyártó modelljeivel is tapasztaltam). A CI kártyám ezen a héten kell megjöjjön akkor arról is bővebb infóval tudok szolgálni. Ha bármi infó kellene még szívesen leírom, ma délután már időben hazaérek, és lesz időm neki ülni és komolyabban megnézni minden funkciót.

Új hozzászólás Aktív témák