Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ciryl65

    csendes tag

    válasz Pacy #12656 üzenetére

    Nézd meg, mit is írt pont előtted Szilagyipoc az ő 55PUS7150/12 Tv-je működéséről!
    A te általad kiválasztott Tv típusnak köze van egymáshoz, ugyanis ugyanazzal a szoftverrel működik mindkettő.
    A Philips honlapon megtalálod ( version:000.005.038.028, zip fájl , 876.3 MB, közzétéve 2015. december 16. ).
    És, ha ezekben feltételezése szerint szoftveres hiba mellett még hardveres is lehetséges, akkor itt sem biztos a hibamentes működés.
    Hogy milyet vegyél, én sem tudok segíteni ebben, hisz ami tetszik valakinek, az nem biztos, hogy tetszik másnak, mármint kinézetre.
    Sokat gyötrődtem én is a 4K miatt, de végül csak full HD-st vettem ( Philips 47pfs7509k/12 ).
    Nagyon szép a képe, bár az azelőttinek még szebb volt ( Philips 42pfl7008k/12 ), de annyira sok volt a hibája kezdetektől fogva ( le sem írom ), hogy javíthatatlan lett. Garanciás volt még, így ezért egy másik készüléket választhattam.
    Még nem az igazi a 4K a Philips-nél, és talán az android sem. De kérdezz meg olyanokat, akik androidosak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák