Új hozzászólás Aktív témák

  • HD

    csendes tag

    válasz Geza26 #17906 üzenetére

    Még le tudom mondani a megrendelést, egyenlőre sehol sincs, a média markt is még csak rendeli valahonnét :)
    DSE pont a direct led-es megvilágítás hátránya, ami nálam elégé zavaró volt, főleg, hogy miután tudtam hol van, melyik részen mindig azt figyeltem, a direkt erre készült teszt videókat leszámítva foci nézésénél látszódott nagyon, homogogén zöld háttér és teljes kameramozgások. Ami zavart az a jobb alsó kép negyedben egy kb tenyérnyi sötétebb folt, ami feltűnőbb volt, ezek kívül volt máshol is kisebb sötét foltok, de azokkal együtt tudtam volna élni, csak nagyon ritkán látszottak, spéci képnél, azokat keresve sem nagyon láttam normál műsor nézése közben, film sorozat, játék stb. Nekem mindig Philips tévéim voltam, még képcsövesben is 82 centis 16/9 es, és nekem is a képük miatt, szerintem “sima” természetes a képük, persze minden kép javító szarság kikapcsolva. Eddig ezt mindenképpen így láttam, de sajnos a 7303-as nál nem győzött meg annyira, nem mondom, hogy kimondottan rossz lett volna a képe, de hogy az álltam lecserélt 52PFL9606 nem jobb az biztos. természetesen most full HD tartalomról beszélek, 4k-s HDR-es TV adással hajtva gyönyörű volt a képe, a forma 1 et néztem élőben az RTL-en 4K-ban, az fasza volt.

Új hozzászólás Aktív témák