Új hozzászólás Aktív témák

  • Elux

    tag

    válasz #24514048 #17722 üzenetére

    Nagyon köszönöm a hasznos információt. Megerősítetted bennem, hogy a 49PUS6561 egy jó választás volt. Kettőt is vettem belőle. Miután az enyémmel elégedett voltam, így a párom szüleinek is ugyanezt vettem. Ráadásul szerintem jó áron jutottam hozzá. Kifogtam kétszer is leárazást az MM-ben, így az elsőt 159-ért, a másodikat 147eFt-ért kaptam meg kiszállítva. Nekem a talp elrendezése is tetszik, mert a soundbar szépen elhelyezhető így előtte. A közép talpasoknál ez nehezebb. Két HDD-t is használok rajta egyszerre. Az elsőre mennek a TV felvételek, időzítések, vagy az élő adás szüneteltetése (visszajátszható/megállitható műsor). A másodikon a letöltött filmeket nézem. Nagyon sok 4K-s filmet néztem már (60-80Gb), és sose akadozott egyik sem. A TV sem fagyott le sosem. A mindig TV kártyámat is kezeli, dekódolja. A 4K-s HDR-es filmek gyönyörűek. A netet is jól kezeli, amire én használom. Főleg youtube, böngészés. Vettem hozzá egy kis billentyűzetet, azt is jól kezeli. Az Ambilight-ot megszerettem, valóban nagyon jó a háttérfény. A 6561-et másoknak is nyugodt szívvel ajánlom.

Új hozzászólás Aktív témák