Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz cross56 #182209 üzenetére

    A 245 lovasnak több a nyűgje+ csak stronic-cal volt ami kalap szar. De ha meghoztad már a döntést akkor hajrá! Várjuk a képeket és az őszinte tapasztalatot :R

    Ne csak nézelődj - vedd meg végre a kocsinkat! ;)

  • Kiskokó

    veterán

    válasz cross56 #182209 üzenetére

    Ahogy mondja a bölcs Malac, a legkevésbé szívó példány csakis a duplaturbós 313/320 lóerős változatok!
    Ha jót akarsz magadnak a többit kerülöd. Sajnos a Faceliftes 272-lovas sem lett jó!
    Mennyi körül keresgélsz ilyen autót ?

    Persze a duplaturbós is ugyanúgy láncfeszítő hibás szóval valós 100ezer km körültől már van esély hogy becsörrenjen a lánc.De akkor is ez a legstabilabb motor.
    Elmondom a mai storyt
    Szerelőnél voltam, hátra felrakta az Ate kerámia betétet. Meg én megnyugvásom miatt cseréltettem Difi és Torsen olajat is meg kapott egy klímatisztítást.

    Eddig semmi extra, na de volt egy dettó ugyan olyan A7 ott mint az enyém, csak Comeptition edition (gyakorlatilag nem sok mindenben különbözik)
    Szóval a szerelő, nem mosolygós fejjel szállt ki belőle.
    Az autó 900ezer ft körül került megjavítani és ráment egy hete. Akkora szopatós baja volt és várjál! Nem a motorral volt baj!
    Az Ad Blue rendszerrel volt baj.
    Adblue szivattyút, adblue befecskendezőt és elektronikát cseréltek cirka 600ezer ft körül gyári új alkatrészekre, de a probléma így se múlt el. Kiderítették, hogy a gyár adott ki valami szoftverfrissítést ami után viszont egy NOX? szenzort kell még cserélni (ezt állja az Audi 200ezer körül van)
    Ezután lett jó a kocsi.

    Szóval annyi más sz..ás lehet hogy magad érdekében ne válassz még motorból is olyat ami nyűgös.

    182211 bul07

    Fateréknek 2013-as Sharan 10ezer Km-el vettük és SZÓ szerint lejárt a teteje annak a sza...nak. Szinte ellenállás nélkül le lehetett venni. be se akadt a helyére. Mi is kötegelővel fogattuk le a francba...
    fosvágen jee :D

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák