Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz Real_Necro #76183 üzenetére

    Nem mondom hogy lehetetlen jóval kintebb lakást vagy házat venni, és bár engem a munkám nem köt Budapestre, de a feleségemet igen. Neki már Káposztásmegyer is az a kategória volt, hogy macera közlekednie a ritkán járó buszok miatt, más meg nem nagyon van erre (a 14-es villamos a lakótelep másik oldalán jár).

    Egyszerűen nem akarjuk itthagyni Budapestet, én szeretem ezt a várost, szeretek itt élni. Most pont jó környéken vagyunk, mert csendes és nyugodt környék, de bármikor autóba ülök, és elérhető a belváros egy mozira, találkozóra, vagy akármire.

    Akik kiköltöztek barátok pl. Veresegyházára, már sírják vissza amikor bent laktak, mert alsó hangon napi 1 óra 20 percet ingáznak Veres és a budai iroda között egy irányba. Sok, és Veres még az a kategória, ahol igenis magasak az ingatlan árak, mert van valamire való közlekedés.

    Meg az is kérdés, ha a gyerek felnő, mennyire lesz könnyű neki is bejárkálni, mert nem biztos hogy helyben fog középsulit végezni. Sok összetevős ez a költözzünk ki, meg költözzünk vidékre dolog (bár ti nem tudom mennyire mentetek ki).

    Nekem egy biztos, 1,5 órára a reptértől már nem játszik. Ahhoz túl sokat járok arra. Jó lenne valahol Észak-Pest vagy Észak-Buda vonzáskörzetében maradni, mert itt nőttem fel, ezt ismerem és szeretem. Csak hát akárhova mennél itt agglomerációban (Dunakeszi, Fót, Budakalász, Göd, Szentendre, Pomáz) hasonló árakon találsz ingatlant, mint a külvárosban.

    Ez egy ördögi kör, és ahogy m3ss is írta, mire oda jutok hogy ok, akkor tegyünk félre lakásra, meglátom az feljebb és feljebb srófolt ingatlan árakat (amiről a KSH adatok olyat kummantanak mint a szar), és inkább eliszom a francba az egészet.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák