Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz szuszinho #63264 üzenetére

    Elvileg minden borotválkozást 2x kellene elvégezni 2 irányból, a tökéletes babapopsi eléréséért. Ez szerintem még a több pengés, eldobhatók esetében is így van. Legalább is én nagyon régen a 3-4 pengéseknél sem tudtam egyből a babapopsis arcot elérni. De csak nagyon ritkán csinálok második kanyart. A lényeg, hogy ne legyen szőröm, az meg hogy van egy pici karist, nem érdekel. A kipattogzás meg pont itt nincs, ha rendesen csinálod. Nekem nagyon érzékeny a bőröm, pont emiatt tértem át a rendes szappanra és a késes borotválkozásra. Persze néha becsúszik a biztonsági borotva is. Nem véletlenül kerülnek viszonylag sokba a normális szappanok. Egy mühle szappan 1500-1600, egy dovo 5e-6e körül van, és van feljebb is. De ezek mind kivétel nélkül minőségi természetes cuccok. A törölköző az az arcbőr nyugtatására van, de lehet ugyan úgy használni a többpengéseknél is. Én nem sokat szoktam ezzel szarozni. Bemaszatolom az arcom, gyorsan bőrözök egyet, aztán lehúzom. Mosdás, arcszesz és viszlát. Ugyan olyan egyszerű mint a többpengés gillettezés, leszámítva a bőrözést.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz szuszinho #63264 üzenetére

    Nekem csak úgy sikerült elkerülnöm a kipattogzást, hogy nem borotválkozom :) Kéthetente szakállnyíróval letolom 4-5 mm-re, aztán szevasz :) Igaz, ez egy folytonos borosta és szakáll közötti állapotot eredményez, de elvagyok vele. Akkor rövidítem amikor elkezd viszketni ;) Az asszony is kezd vele megbarátkozni lassan :)

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák