Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz Lassú Víz #53039 üzenetére

    Párom 21 évig, én 19 évig éltem vidéken. Annyi különbséggel, hogy én jóval messzebb voltam fővárostól. Természetesen vissza vágyunk a kertesbe, mert már ismerjük, abban nőttünk fel. Most, hogy megtehetjük, megyünk is.

    Aki fővárosban nőtt fel, nehezebben szokja ezt meg, sőt, talán jobban ellene is van a vidéknek. Tegyük hozzá, egy főváros melletti agglomeráció nem teljesen ugyanaz, mint pl Zalaegerszeg mellett egy kisközség, ahol igen, van (vagy már csak ott is volt) disznó, tehenek, tyúkok, nyulak stb...

    Nyilván nem fogunk állattartással meg földműveléssel foglalkozni ( a fűnyírást meg a fa metszést nem sorolom ide). :)

    Egyébként mindenkinek más a jó. Én még emlékszem amikor napi 4-5 buszjárat volt, hogy eljussak suliba. Nem szabadott lekésni. Azért ez is sokat változott, sokkal jobb lett a tömegközlekedés is. Mondjuk nem Szentendrén, ahol egyes helyekre, naponta 2x jár busz... :D

    [ Szerkesztve ]

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák