Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz aleister #19416 üzenetére

    De engem ali nem EGYESEK érdekelnek, hanem azt mondtam el, hogy ÉN mit tennék. Most hol érdekel őszintén, hogy a nagytömeg, vagy akár egyesek - tehát rajtam kívül álló egyedek - mit vesznek, mit preferálnak ?

    Nekem amúgyis elég hülye koncepcióim vannak az életről is, emberekről is, és még nagyonsokmindenről, a flame pedig az, hogy még mindig nekem írsz, én pedig Neked, holott erre már semmi szükség, mert a semmiről beszélgetünk. (És akkor vedd úgy, hogy rámutattam)..

    Totál más igényeim vannak. Nálam a játszós gép egyben filmjejátszó is, a NAS pedig bivaly, nem céleszköz, mert nem csak NAS, ha így tetszik. Két gép, egyik sem mITX mert se elég ramot nem tudnak ők, sem elég SATA portjuk nincs (például 3 HDD + egy SSD cache-elni), se kemény proci nem tehető beléjük, mert limitált a fogyasztásuk (az összfogyi) a külső táp miatt, se kussban nincsenek, mert nem hiszek a 12-centinél kisebb ventillátorozásban. (Mercutio háza 12-esnek tűnik, ami csöndben van, csak kocka, nem téglatest, mint az Onkyo-m, tehát kilőve).

    Hagyj fel azzal, hogy meggyőzz engem akár arról, hogy tévedek, akár arról, hogy hülyeséget beszélek, mert nekem mindig igazam van. :))

    Tehát két gép, érti, koma ? Kettő. Cváj. Mindkettő nagy. Drága. És szigorúan Intel. Mindkettő. Hagyjálbékén, mert még órákig írogathatsz itt teljesen jóindulatúan, sőt, még akarhatsz is jót nekem, hatástalan lesz, immunis vagyok bizonyos dolgokra. Sajnálni meg nem kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák