Aktív témák

  • BosXx

    aktív tag

    válasz james #3057 üzenetére

    Azt mondják, ezzel próbálták meg utólsó eszközként meggátolni, hogy a ''siriusi'' had az Astoriához érjen

    már rég ellentétes irányú volt a teljesen összekeveredett tömeg mozgása.

    tőle balra álló ''siriusi'' magot a zsinagóga felé paszírozták

    tőlre azok az emberek tébláboltak, akik balra tudtak elugrálni a lovak elől, nekem szerencsém volt, mert jobbra az autók közé sikerült. a visszafordulás után felmentek a zsinagóga előtti térre a járdára is és küldték a karddal én akkor láttam jobbnak gyorsított irányban a dohány utca málye felé elhagyni a helyszínt.

    Arra persze nem számítottak
    hiba. nem kicsi, nagy.

    Fidesz rendezvényről minden felszólítás és figyelmeztetés ellenére

    állítólag filip többször felszólította a népet hogy ne menjen arra, hátul praktikusan szart se lehetett hallani semmiből, elől meg a deákon lévő eseményeket nem lehetett érzékelni, haverom a kálvin felőli oldalon állt, és a nonstop uszitást se halotta,pedig igencsak hangos volt.

    pár száz méterre levő Fidesz nagy gyülésen szó sem esett, ott csak a demokrácia szent megmentése volt fennforgásilag...madarak csiviteltek, taps, öröm és könny.

    ezzel meg mégis mi a célod, leírtam mi hogy volt, az ilyen félresikerült irónikus próbálkozásokkal nem sokra mész. ;)

    Viva demokrácia, viva szólásszabadság! Viva Viktor!

    -nem küldött rám ok nélkül lovasrendőröket
    -hétfő óta példásan képviseli az érdekeimet, a legfelsőbb fórumokig viszi el az ügyet
    -nem qrta el (5000 milliárd)

    ennyi.

    [Szerkesztve]

    Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

Aktív témák