Aktív témák

  • joey7

    őstag

    válasz jenko #263 üzenetére

    ''azért ha egy politikus változtatja a véleményét (ld viki libcsiből konzerv, szadesz radikális komcsiellenesből megbocsájtó) azt kevesen nézik jó szemmel, még évtized alatt teszi is azt.''

    ez így van, na ezért írtam,h tán tőlem azért könnyebb elfogadni.

    ''Szerintem az útkeresés nem jelenti azt, hogy elkötelezhetnéd magad 1-1 rosszul sikerült beszéd, vagy jól sikerült blog miatt.''
    ''''Amúgy szerintem kevés darabod van ahhoz, hogy átlásd...csak egy ilyen hirtelen megvilágosodásból erre következtetek''

    nem olvastad figyelmesen a hsz-emet. nem egyik napról a másikra következett be a dolog,hanem folyamatosan alakult ki,érlelődött bennem ez a változás.
    talán nem tűnik nagyképűnek,de ahhoz elég sok darab van meg a ''puzzle-ból'' ahhoz ,h bizonyos következtetéseket le tudjak vonni,,megértsek néhány folyamatot. én még igencsak a kádárizmus alatt születtem, felnőtt fejjel(noha ésszel még nem teljesen :) ) éltem meg a rendszerváltást is.noha, sokmindent átéltem,tapasztaltam, bizony vannak még hézagok a teljesképből,-és fognak is maradni az tuti,de ahogy egyre jobban,egyre többet foglalkozik az ember a világban körülötte lévő dolgokkal,annál többet vesz észre belőlük,annál többet tanul,tapasztal, egyre nyitottabb lesz , és persze közben változik a véleménye is a dolgokról.


Aktív témák