Aktív témák

  • jenko

    tag

    válasz joey7 #227 üzenetére

    ''ha a politikusok tudnak váltani,változni, akkor én egyszerű állampolgár miért ne lennék képes a körülöttem zajló események hatására elgondolkodni''- azért ha egy politikus változtatja a véleményét (ld viki libcsiből konzerv, szadesz radikális komcsiellenesből megbocsájtó) azt kevesen nézik jó szemmel, még évtized alatt teszi is azt.
    Szerintem az útkeresés nem jelenti azt, hogy elkötelezhetnéd magad 1-1 rosszul sikerült beszéd, vagy jól sikerült blog miatt. Hogy más lett a puzzle? - fog még változni a kép a kampány alatt. Amúgy szerintem kevés darabod van ahhoz, hogy átlásd (és nem a korodra utalok, nem is szemrehányóan), csak egy ilyen hirtelen megvilágosodásból erre következtetek. Egyébként meg hajrá, kívánom hogy továbbra is akard átlátni h mi folyik itt, mert a közélettel foglalkozni kell, ez a demokrácia lényege.
    Mondjuk szerintem reménytelen, hacsak nincs vki húsosfazékközelben, de akkor meg inkább hallgasson.

    Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

Aktív témák