Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz #621 üzenetére

    Teljesen igazad van, sokat számíthat a végelszámolásnál a mostani pár elvesztett pont (és emiatt drágulás helyett olcsóbbá váló összetevő), akár több száz pontot is. Ugyanakkor szerintem nem érdemes ezen bosszankodni. inkább gondolj arra, hogy mennyire jól sikerült még így is az első hétvége. Simán várakozáson felül, ez Nálad sem kérdés gondolom. Hasonlítsd össze a tavalyi kezdéssel. :)
    Nyílván lehet remélni, hogy az eredmények tükrében a létező legjobb összeállítása van az embernek, de nem reális elvárni, pláne nem a legelső futam előtt, amikor még minden ködös, hogy hibátlanul induljon valaki.

    Egyébként hadd említsem meg, hogy akár még jól is jöhet nekünk Perezék kizárása. Nyilván Te is el tudsz képzelni olyan helyzetet, hogy egy jobb összetevő, melyre upgrade-eltél, rosszabbul teljesít (kiesés, miegyéb miatt), mint az eredeti. Ergo kevesebb pont és árcsökkenés, vagyis bukás. Na ha ezt a jobb összetevőt épp be tudtad volna tenni a hibátlan fejlesztési ütemterv szerint az év valamelyik futama előtt, de a Sauberek kizárása miatt így pont nem fogod tudni, akkor máris örülhetsz. Vagyis simán lehet még több pontod is év végén a Sauber szabálytalan autója miatt. :) Persze ez nem épp valószínű, de azért aránylag könnyen megeshet. (Pl most betehettük volna a Renault komponenst esetleg. Ha a következő futamon rosszul szerepelnek, akkor máris jobb, hogy a Sauberekkel gond volt. :) )

    Nem azt akarom ezzel mondani, hogy örülök a kizárásnak, vagy azt, hogy így várhatóan több pontunk lesz, csupán csak érzékeltetni akartam, hogy a mostani pont és pénz"vesztés" kérdése nem egyszerűen fekete vagy fehér.

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák