Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoza24

    senior tag

    válasz Qorthral #1853 üzenetére

    Csak ajánlani tudom,hogy legközelebb hallgassatok bölcs Qorthral kollégára:)

    bevallom őszintén nagyon jó verziók voltak amiket ajánlottál,csak hozzáadtam a saját ötleteimet és a végeredmény egyből hamis lett:)újonc vagyok ez évben,így kérem írd ezt a számlámhoz:)
    úgy gondolkodtam,hogy a monzai pálya nagyon különbözik a még hátralévő pályáktól,így ez az egy ilyen pálya lesz,így emiatt nagy változásokat nem akartam eszközölni,a pénzt akartam gyűjteni,hogy majd Szingapúr előtt csinálok valami nagyobb változtatást:)33 millám volt s nem akartam mindet elkölteni,mert amiket betettem volna,azokat nagy valószínűséggel Szingapúrban meg pont cserélnem kellene (FI és Merci),ami persze aztán lehet hibás gondolatmenet...szóval pont lett volna pénzem az általad említett legjobbra és vagy elköltöm a 33 millát és sok pontom lesz,vagy kissé kevesebb de marad 30-35 millám Szingapúr előtt...így ezt választottam...Buttonnal és Hülkenberggel nem volt szerencsém,velük buktam sokat...viszont egy dolgot nem vettem számításba...az értéknövekedést:)
    mert ha elköltöm az összes pénzt,nyerek mondjuk 250 pont körül,akkor nyerek 12,5 millát azzal gazdálkodhatok egy teljesen más karakterisztikájú pálya előtt..kicsit keveseltem..nah de nőtt volna Merci,Force India értéke is,szóval ha cserélek,több pénzem lett volna...szóval ez hibás döntés volt...Hülkenberget meg azért tettem be mert jó volt az edzéseken,DiResta meg kapott egy büntit szóval mondom Hülkenberg jobb lesz...nah de a hibákból tanulni kell,szolgáljon ez példaként minden újonc kollégám számára:)

    hallgassatok a főnökre:)

    Forza Italy!

Új hozzászólás Aktív témák