Új hozzászólás Aktív témák

  • andromedae

    tag

    Sziasztok!

    Grafikai tartalmak adás/vételével foglalkozó portálon eladtam pár munkámat. Fél év alatt összejött kb 500 dollár. Még kezdő vagyok a paypal fizetési móddal, érdeklődnék hogy jól gondolom-e a menetét. Nyitottam egy dollár-számlát, lévén dollárt fogok kapni nem akarom, hogy a bank önkényesen váltogasson és amúgy is dollárban szeretném tartani a bevételt. Jelenleg még nincsen bankkártyám a számlámhoz, viszont a bankszámlámat hozzáadtam a paypalhoz. A grafikai portálon paypal-os fizetéshez elég megadni az email-címemet, mint paypal account ID, úgy hogy nincs bankkártya még hozzárendelve enélkül is megjön rá a pénz? Aznap azonnal? Vagy a paypal számlámra érkezik meg a pénz és aztán kell nekem átutalni a bankszámlámra? Beállítottam az alapértelmezett pénznemnek a dollárt és magyar paypalom van. Akkor elvileg nem fog váltani semmit sem a paypal? Megjön a dollár és dollárként is fogom látni, amit dollárként utalhatok a dollár-számlámra? Ehhez elvileg nem is kell dombornyomott kártya? Hisz azzal a magyar atm-ekből úgysem tudnék dollárt felvenni, csak külföldön lenne haszna. Tehát megtudom kapni a pénzem ily módon? És bankkártya inkább akkor szükséges ha vásárolni is fogok paypalon keresztül? Mert bankkártya nélkül utalni kell a paypalra pénzt számláról és azt vonja le, viszont ha van kártya korlátlanabb a limit és az utalás is, és azonnali is szinte? Ha viszont nekem utalnak pénzt, ha van kártyám azonnal a kártyára kerül, míg kártya nélkül csak a paypal számlára? Előre is köszönöm a segítséget és a felvilágosítást!

Új hozzászólás Aktív témák