Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    Üdv mindenkinek.

    Egy ideje tolom haverral, ha van igény lehet csatlakozni, vagy mi megyünk.

    Én egy lvl85-ös Ghost/Mastermind vagyok, cimbi vegyes, de legfőképp technikus. Persze ez gyakran változik, ahogy próbálgatjuk a különböző cuccokat. Egy ideje már annyi a pénz, hogy a skillek átrendezésén kívül nemigen van mire költeni*.

    *- Várom a patch-et, ami elintézi, hogy ne csak 8 maszkot lehessen összerakni abból az irdatlan mennyiségű alapanyagból, amit eddig összenyertem...

    Nekem nagyon tetszik a játék, mert lehet(ett)** benne gondolkodni, és kicsit a régi Hitman-t érzem visszaköszönni benne. A zenék is jók lettek, főleg a 2-es intró nagyon jó.

    **- Sajnos a legtöbb akcióhoz elég egyszer megcsinálni a tervet, utána már nincsenek akkora változások, hogy bármin is komolyabban változtatni kelljen.

    Tűkön ülve várjuk a DLC-ket, és a 3 napnál hosszabb, kőkemény melókat. Lopakodás, RUSH, bármi jöhet. De persze a csendes melók jelentik az igazi kihívást.

    Egyik hobbink, hogy döntögetjük az utolsó napon kapott pénzösszeg rekordját. Merem állítani, hogy elég jól állunk, de persze lesz ez még jobb is. :P

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák