Új hozzászólás Aktív témák

  • Rizseslescó

    aktív tag

    válasz Deves #8595 üzenetére

    A Grim Dawnhoz nem tudok hozzászólni, de sanyargatásról szó nincs és gondolj bele, hogy mi lenne, ha dropesővel halmozna el a játék? (2 nap után másik után néznél kb) Amúgy kereskedtél e valaha? A saját bőrömön tapasztaltam, hogy ha nem tradelsz kínkeserves helyzetben leszel és végső elkeseredésedben elönti a f.s az agyadat és ilyen sületlenségeket írsz, mint most éppen. Soloban is tudsz haladni, néha könnyebben is mint csapatban, de egy jól összerakott parti felbuffolva sok mindenre képes lehet. Próbálj meg HC-ban elkezdeni egy karit,ha ez neked nem elég kihívás.Én fogok elsőként gratulálni, ha felhúzol egy hőst 75re :R Nekem a játék a közös farmolásokról, az önfeledt beszélgetésekről, egymás ugratásáról szól. Idővel majd kovácsolódik belőle egy jó társaság, akikkel önfeledten tudsz majd játszani pár órácskát és ledobhatod a mindennapok mázsás terheinek súlyát a megfáradt vállaidról.
    Szorítok neked, hogy egyszer te is átéld ezeket a dolgokat,amiket itt leírtam, de megkérlek szépen ne rontsd itt a levegőt és ne bomlaszd itt a fórum közösségét, eleddig kedves és segítőkész tagjait. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák