Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rabby7

    csendes tag

    Sziasztok.
    Igyexek mellőzni a wot-ot(wall of text) de amint olvasgatom itt ezt a fórumot, van erre egy két nagyon "hardcore" gamer, úgyhogy bátorkodok kérni egy kis tanácsot.:-) A wot meg azért hogy lássátok mim van, tehát érdemeben is hozzá tudjanak szólni a nagyok... :-)

    Summonerem volt az Awakening előtt, nem Hc.
    A köv. tárgyakkal/gemekkel irtottam az ellent:
    Arumvorax kard(60% all elemental resist) - convocation/arctic armour/flesh offering
    Prism guardian pajzs(soceted gem have blood magic/+1 socketed aura gem) - Generosity/hatred/reduce mana
    Perandus blazon öv
    Doedre's daming gyűrü(+1 curse)
    Andvarius gyűrü(+67% rarity)
    Atziri's foible amulett
    2+minionos sisak - raise zombie/minion damage/multistrike/meele physical damage
    kesztyű - clarity/purity of elements/reduce mana/haste
    Bones of Ullr cipő(+1 zombi/+1 spectre) - raise spectre/increase area of effect/added chaos damage/minion damage
    Cloack of defiance köpeny - curse on hit/arc/temporal chains/vulnerability/enfeeble

    A kérdés a következő: mit és hogyan kell módosítani hogy továbbra is életképes legyek? Főképp azért kérdezem mert úgy tudom nerfelték az aurákat meg a az arctic armour is változott...meg ki tudja mi még...:( (ja igen,a reduce manát is talán?)
    A skillfára is jöhetnek javaslatok( már ha van valakinek pár jó ötlete:) ),eddig az a kombó bejött hogy "arc"-al min sebzés, de rátesz 3 curse-t, a többit meg a minionok megoldják.:-)
    (jahm, 83 as szintü vagyok most...és ezzel (és egy lassu géppel) a 70-71 es mapok mentek jól...magasabb szinten néha legyaktak... :-(
    Köszönöm előre is a tanácsokat, véleményeket!
    Rabby

    Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

Új hozzászólás Aktív témák