Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz polaar #20973 üzenetére

    polaar: Simán csak rosszul kerestél rá, mert bőven van eladó, olyan 50chaostól kezdődik az áruk. :) Ezt a stat filtert kell berakni a keresőbe: Vulnerability has #% reduced Mana Reservation

    Har_melin, én is csak nemrég raktam be az Increased AoE-t mapozáshoz Infused helyett. Nyilván utóbbi messze jobb attack és defense szempontjából is, de T16 mapokon sem okoz már gondot a hiánya. Lényeg, hogy van még bőven tartalék a buildben. :P

    A Red Nightmaret nem érzem olyan jó plusznak, nincs kihasználva teljes mértékben, nálam csak Gladiatornál alap. Extra chaos dmg-t nem kapsz, az endurance charget generálja az enduring cry (mindig maxon vagyok). Marad plusz tizenvalahány % block attackhez vs 5% DPS + 120 life + resistek. Nálam az utóbbi felé dől a mérleg.

    Persze, a Poachers gyűrű erősebbé teszi a buildet, de láthatod, hogy folyamatosan gyenge statosakat akarnak venni, annak meg semmi értelme, mert vagy nem lesz elég int/dex, vagy a resist hiányozni fog. Én nem gyűrűvel, hanem aurával öltem le az Über Eldert. Szóval...

    Rizseslecsó meg sem merem nézni milyen gyűrűket vettél. :D

    Mi ez az Atziri kill belépéskor? :)

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák