Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz virkir #1617 üzenetére

    Úgy látszik divat fikázni a 640-est (pedig ötször gyengébb típusok is vannak a jelenlegi Line up-ban):

    Média lejátszó
    Nem tudom, hogy egyesek mit várnak -márkától és ártól függetlenül- egy TV-be integrált média lejátszótól, főleg annak tükrében, hogy ezt vagy 100x kitárgyaltuk már.
    (U)Értsd meg, hogy SOSE fogsz kapni egy Dune/Popcorn vagy Med8er szintű lejátszási képességet még egy 20 millás TV-től sem(/U). Ez van, ezt kell szeretni.
    Viszont -személy szerint nálam- vannak a fenti dolognak olyan kényelmi szolgáltatásai, amit még az imádott Dune-öm sem tud (4 TB lejátszási képesség, bizonyos, magas bitrate 3D filmek lejátszása) Ok, mindent ömlesztve ad be (ez viszont idegesítő, főleg ha egy olyan vinyót láttatsz vele, amin van vagy 400 film)[

    Menü
    Lehet hogy lassabb az átlagosnál (ha lassút akarsz, olvass bele az LG fórumba. Pld LB670-es, na annál sokan panaszkodnak erre), de nem akad. De egyébként, naponta hányszor is használod a menüt? (már természetesen úgy, hogy előzőleg mindent beállítasz a saját szád íze szerint) Én cca napi 1x, de azt is csak azért, mert reggel betűz a nap és ilyenkor hozzá kell nyúlnom a "képi beállításhoz", ugyanis lusta vagyok felállni és behúzni a függönyt : :B

    Betekintési szög
    Ajánlom, hogy menj el egy olyan boltba, ahol a 640-es és a 650-es egymás mellé van kitéve és sasold meg őket oldalról, csodát fogsz látni.
    Egyébként pár hónappal ezelőtt, egy hasonló vita miatt lefényképeztem 3 oldalsó állásban az említett TV-t. Keresd meg.

    Amiben egyetértünk, az a képminőség Vitán felül ár/értékarányba viszi a prímet.
    Bár meg kell hagyni, hogy pld a 650-es sem rossz, csak az a fránya IPS paneles "mélyfeketéje" ne lenne.(/U)

    Utoljára hagytam a WiFi-t. Ehhez nagyon nem tudok hozzászólni, mert az én logikám szerint, ha valamit fix helyre telepítek, akkor oda mi a fészkes francnak tegyem a LAN-nál sokkal szarabb WLAN-t. Főleg, ha ilyen közel van a két eszköz, mint ahogy leírtad (3 m?) A gyengesége főleg a HD filmek steam-elésébe mutatkozik meg. Kábel kell oda, ha tetszik, ha nem.
    Egyébként egyszer telepítettem egy 600/640/650 Panát (már nem tudom melyiket) egy olyan teremben, ahol egy gagyi, nagyanyám korabeli router volt az is vagy 15 m-re, s bár nem tudtam vele 4K Youtube-ozni, de azért eldöcögött rajta a klip. De ez egy spéci helyzet volt és nem volt adott LAN-nal megcsináljam a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák