Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz ht42 #1893 üzenetére

    ht42 Igazad van, meg nincs is (ez a nagy szívás szubjektivitásban)
    Neked van egy biztosabb "menekülőpontod" (a műszeres eredmények) ezzel nincs is gond, fejet is hajtok az így mért értékek előtt (hisz ennek köszönhetem a jelenlegi beállításomat is). De amikor két beállított értéknél egy helyen, egy időben, egy TV-n látom az eltérést -holott mindkettő műszeres vizsgálatra hivatkozik és nem Kati nénire- az már érdekes
    Bonyolítja a dolgot, hogy -mivel egy időben szeretem összehasonlítani a két értéket- az egyik pld az egyéni képi üzemmódra, a másik értéket a True Cinema módba állítottam be (ha jól értelmeztem az előző hozzászólásaidat, a két beállításnál is van különbség, még akkor is ha mindkettőt "0-ra", azaz csont uolyanra állítom be)
    De mivel eléggé régről ismerem a Pana TV-ket, így van egyfajta "egészséges" viszonyítási alapom.
    Azért is szeretem egy időben a kettőt futtatni, hogy nehogy hozzászokjon a szemem a "rosszhoz"
    Tudom, hogy ez nem túl tudományos és hiteles mérés (még 1x, nincs műszerem), de úgy érzem, hogy jelenlegi beállítással megint sikerült egyet lépnem a tökéletes TV felé, azaz természetesebb, mint az eddig használt.

    A fentieket nem azért írtam le, hogy megint belekezdjünk valami végeláthatatlan vitába, csak hogy az én szempontomat ismertessem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák