Új hozzászólás Aktív témák

  • Urzu_7

    aktív tag

    válasz Raysen623 #1 üzenetére

    Hét elején töröltem le, nem bírtam tovább azt a sok faszságot ami történik ebben a játékban. Ez az új hős amúgy elég jó lenne hogy visszaszopkodjam azt a szerencsétlent aki egyedül bemegy 5 ember közé mert ő majd most megmutatja hogy genjiként simán tud győzni egy hog+ana+mercy pocket ellen. :))

    /rant Az hagyján analfabétákkal tesz össze de az 1700 játékból kb a felénél valamiért úgy döntött a blizzard hogy betesz a meccs végére ahol még hőst sem tudtam választani nem hogy megpróbálni megnyerni. Voltak olyan napok is amikor kimentem spawnról és 10mp után meghaltam bármivel is mentem ki miközben 0 sebzést osztottam. Rossz szerverek, rossz hitreg, béna netcode, az elvileg hitscannes karakterek nem érződnek annak (Widow), olyanokat lőttem mellé amiket másoknál nézve sima killnek számítanának. Oké hogy nem vagyok nagyon jó de olyan lövések mentek mellé amiknek nem kellett volna. Egyik nap ment rendesen minden, másik nap olyan szinten földbe döngölt egy mezei mercy is hogy csak hangosan nevettem a nap hátrelévő részében. Az hogy ennyi idő alatt nem találta ki a játék hogy hova és kik ellen/mellé tegyen az nevetséges. Rengeteg bottal is összedobott, aztán még a játék volt kiakadva hogy sorozatosan lelépek a meccsekről. Volt, hogy egy torbbotot háromszor dobott be mellém úgy hogy elvileg benyomtam az avoid as teammate opciót, ami úgy tűnik mégsem működik. Az utolsó napokban szó szerint egy normálisan kezdődő meccsbe sem dobott be, a tízedik alkalommal meguntam és elkezdtem azonnal kilépni az ilyenekről reménykedve abba hogy végig játszhatok egy meccset az elejétől a végéig és láss csodát, amikor ez megtörtént rendszerint nyertünk bármivel is mentem. Egy valami nagyon tetszett, az a custom game, rengeteg jó és vicces cg volt, főleg a rein invasion. De csak azért nem fogok 30gb-on ülni hogy egy pár órára lekössem magam vele. De persze a szokásos megmondók itt is megvannak miszerint minden az én hibám és csak magam miatt nem tudok előrébb lépni. Az 1700 meccsből egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt olyan hogy kiélezett szoros meccsben voltam és élveztem is. A maradékban meg olyan könnyen mentünk át az ellenségen mintha ott sem lettek volna... Nem tudom hogy írták meg, de valamit itt nagyon gyorsan meg kell változtatni mert már a nagyobbak is mondják hogy rossz irányt vettek, na majd meglátjuk 5 év múlva sikerül-e nekik a harmadik résszel /rant off

    giran~

Új hozzászólás Aktív témák