Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    ladder tapasztalat...public-on
    starcrafthoz hasonlóan sokkal nehezebb alsóbb ligákból felkerülni, mint magas ligában
    bedobott 50-be, hipp-hopp visszaestem 47-re, majd 46-ra...kettőt vissza, egyet előre alapon...gondoltam akkor vegyük komolyan és junkrat-al toltam csak...kis szenvedés után visszajutottam 49-re, onnan meg sima ügy volt 51-ig elmenni (és, már 52 is közel van), és itt is inkább felfelé haladok. Tehát mint starcraftban, hiába vagy jobb játékos, ha a társak kevésbé vannak a szinteden, sokkal nehezebb velük felküzdened magad, mint magasabb ligából tovább lépned (nekem pl. starcraftból aranyból nehezebb volt feljutnom platinába, mint platinából gyémántba, és onnan masterbe)

    XP
    mostanában a lvl51-el én vagyok a legalacsonyabb (53 average lvl szokott lenni) általában az adott csapatokban...s ahogy nézem, nézi az xp-nél a teljesitményt is, ezért indultam felfelé. mert mikor bukunk is kevesebbet von le (főleg, ha a bukás ellenére is jó teljesitményem volt)

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák