Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GmailOutlook

    tag

    válasz InfiniteReality #4412 üzenetére

    Köszönöm a tippet! Logikus és jó gondolat volt, de nem jött be sajnos.
    Megkerestem az Outlook 2010-ben, megnéztem és nincs ott pipa az "Üzenetek másolatának mentése az Elküldött elemek mappába" beállításnál (tehát nem ez a probléma). Nálam viszont annál inkább van pipa, mivel 1,5 évig tökéletesen működött a rendszer és ha valamilyen e-mailt betettem egy mappába akkor az eltűnt az elküldöttből az Outlookon is és a webes G-mailes felületen is. Ráadásul semmit sem állítottam át, mégis ez van. Most minden ott díszeleg felcímkézve az elküldötben is a G-mailen. Már az Outlookról levettem az elküldött mappa megjelenítését, így nem is szinkronizálja azt, nem pörgeti az adatforgalmat, ami már amúgy is le lett lassítva a szolgáltató részéről.
    A G-mailben valóban lehet többféle cimkével is ellátni egy üzenetet és csak a beérkező leveleknél ajánlja fel a mappákba áthelyezést. Az elküldöttnél csak címkéz.
    Ha az Outlookban létrehoztam egy mappát és áthelyeztem az üzenetet, akkor az át is helyeződött mindenhonnan és fel is címkéződött (G-mailben látható csak). Most is ez történik, csak az elküldöttből nem törlődik, hanem marad ott is 1 pld.

Új hozzászólás Aktív témák