Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz marteeka #2392 üzenetére

    Véglegesen törölt levelek visszaállításáról nem tudok, de letörölt PST fájlok(vagy bármi más) esetén, ezek a progik még segíthetnek.Recuva Pandora

    Ne arra a partícióra töltsd le és telepítsd őket, ahol elméletileg a PST fájloknak lenniük kellene, mert azzal még jobban csökken az amúgy is csekély esély a sikeres visszaállításra

    Gabás
    Ez így van, ahogy írod, csak pont ezért "érdekes" a dolog, hisz az archiválást mindig az alapértelmezett adatfájlról(PST) alapján készíti el az Outlook. Vagyis az eredetiben meg kellene hogy legyenek a levelek... Az, hogy az eredetiben sincsenek, meg az archiv PST-k is "csak úgy" eltűntek, azt nehezen tudom elképzelni, hogy nem emberi beavatkozás okozta... ;]

    Szerk

    Sokan nem lassú formázással telepítik még az XP-t sem, Vista/W7 meg gyorsformázást használ. Természetesen tudom, hogy csekély az esély ezek után, de más ötletem nincs sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák