Új hozzászólás Aktív témák

  • marteeka

    csendes tag

    Sziasztok!
    Windows újrarakás és visszaállítás után az Outlookból eltűntek az Archivált elemek. Pontosabban a korábban már archív elemek között lévő leveleket szépen visszatette az eredeti mappájukba (Beérkezők almappái), ez nem is lenne baj, viszont az archivált elküldött és törölt elemeket nem találom, az Elküldötteknél és a Törölteknél, az utolsó archiválás óta elküldöttek/töröltek vannak csak. Szóval a nagyon régiek látszólag eltűntek, viszont irtó fontos lenne a pár hónapnál régebbi elküldött elemeket valahogy visszaszerezni. Az adatfájl nem volt mostanában (sőt sztem soha) tömörítve, így szerintem a pst fájlban meg kellene lenniük. Viszont ha a postafiók karbantartásánál megnézem a mappa méretét, akkor az összes mappa mérete ca. megegyezik a pst méretével. Az eltűnt archívumoknak viszont legalább akkorának, sőt nagyobbnak kellene lenniük, mint azoknak a leveleknek, amiket mutat jelenleg, szóval gyanús, hogy az archívumok mégis csak ködbe vésztek.. Külön archív pst-t nem találok, így ötletem sincs, hogyan lehetne őket visszacsempészni, ha egyáltalán megvannak valahol. Van valakinek javaslata? :((

Új hozzászólás Aktív témák