Új hozzászólás Aktív témák

  • prime_adam

    aktív tag

    Helló!

    Nagyon kínos helyzetbe kerültem... A windows live id-mhez tartozó mail címet átváltottam az újra és sajnos azt hittem hihetek a szövegnek miszerint minden rendben lesz. Azóta az összes partnerem offline és még üzenni sem tudok nekik h más az msn címem, mert nem kapnak üzenetet és felvételi meghívást sem. Néztem hol tudnám a windows livesekkel felvenni kapcsolatot, de nem találtam semmit... Szóval van egy raklap offline ismerősöm akiknek szólni sem tudok h baj van.

    Innen jön az a témábavágó dolog, mert sikerült új jelszót generálni a 8 éves freeweb accountomhoz, de azóta nincs mail részlege és van 3600 trójai spam levelem amit csak levelező programmal nyithatok meg. De nekem nem kéne h a vírusokat leszedje, csak 1 levél kéne, az utolsó, amiben jóváhagyhatom a mailváltozást h újra visszaállítsam a régi címem és vele együtt remélhetőleg mindent. Erre van lehetőség vagy bárkinek valami 5lete? Plz segítsetek, mert senki nem tudja hol vagyok és tényleg nem tudok nekik szólni más módon :(

Új hozzászólás Aktív témák