Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz dkess #56858 üzenetére

    Köszi a tippeket.
    A főnök sajnos mindenféle kábelezésnek ellene van, csak AIO gépet hajlandó irodába berakni, mert "zavarja" ha külön asztali doboz meg még kábelek. :D
    Konkrétan az irodai 6 pc közül 2 van kábellel, de ami legközelebb is van a routerhez annál már "nem szeretné látni a kábelt". :D
    Egyébként maguk a gépek második genes i3-asok, szóval sokkalta súlyosabb gondok vannak itt annál a NAS elérésnél...amíg a költségvetést készítő programnak 1 tétel mennyiségi lefrissítése 10 secbe telik a "C:" meghajtóra, addig nem a NAS elérés a szűk keresztmetszet. :D

    Otthon a jelenlegi upc-s "router" van hogy képes elküldeni a jelet a havernak legalább youtube 720p-hez...pedig olyan helyen van, hogy még +2 db 15 cm fal közművekkel is közbeszól. Ezért gondoltam hogy egy minőségibb router, pláne hogy ideális elhelyezésbe kerülne, csak jobban elérné a célt.
    Nem állandó jelleggel kell neki a netem, csak ha épp elmegy a mobilnetje akkor. Emiatt nem kábeleznénk, pláne nem közös területen keresztül.
    Mindenképpen kell egy új router, mert nem szeretem ha a "vendégek" a upc routerén vannak, pl folyton mellé kattintanak és kiküldi a youtube zenéjét a TVre, miközben meg böngészőből nézek filmet. :D

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák