Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lucif-R

    senior tag

    válasz qwertly #20329 üzenetére

    Idézem amit idéztem: Idézek: Huawei modem LAN portjainak elosztása: 1. port internet, 2-4. port IPTV;
    ( innen van, én nem vagyok nagy ISP szagértő és a Hüvelyes modemhez se értek, de ha ők azt mondják akkor legyen így :D )

    Illetve az hogy össze van dugdosva a dolog az még kevés, a Hüvelyes modem ugyanúgy PPPoE csatlakozásosdit igényel mint a modemek nagy többsége. ( szintén a fentebb látható oldalon van ) ergo a TPLINK-es routernek támogatni kell tudni ezt a fajta csatlakozási lehetőséget, illetve ha támogatja ( amit nagyon remélek mert eléggé alap szolgáltatás ) akkor be kell neki állítani a PPPoE-t is. Itten van a user guide 5.5.1 és azon belül a 3as részen, hogy WAN connection type PPPoE + user +pw. ( connect on demmand hoz 0-át írsz akkor folyamatosan csatlakozva lesz )

    Ha ez megvan akkor 5.2-ben írja, hogy merre van a STATUS rész ahol meg tudod nézni hogy valóban kapott e IP-t a modemen keresztül milyet stb.

    Ha ezek megvannak akkor ennek mennie kell(ene ;) ).

    ( ami érdekes hogy a Hüvelyes modemnek több portja is van, nekem mondjuk kicsit fura, hogy az IPTV-ket direktbe a modemre kötik, mert amikor anno nekem kötötték az új netet, nekem adtak egy modemet, meg az IPTV szerelésekor egy DLINK-es wifi routert pluszba mondván PC IPTV a routeren keresztül csatlakozik majd, szóval nem hiszem, hogy maga a modem csinálja a betárcsázást... szal ennek tekintetében a fenti lépéseket kéne megcsinálni)

    Majd írd meg mire jutottál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák