Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vnorbi

    aktív tag

    válasz G@bi90MR #8397 üzenetére

    Utoljára egy éve használtam, úgyhogy nem vagyok naprakész a hibákkal, de ilyet én nem tapasztaltam. Mondjuk az is igaz, hogy csak Firefoxból használtam. Ha esetleg használsz adblockert a böngészőben, akkor az otp-t, otpdirektet vedd ki alóla a biztonság kedvéért.

    Talán hétfőn volt Xetra hiba, ha aznap nem ment valami, akkor az lehetett attól.

    Ha a limit áras vételi megbízás Teljesíthető, nap végén pedig Lejárt, az elvileg azt jelenti, hogy egész nap az általad megadott érték fölött mozgott az árfolyam, nem volt senki, aki annyiért (vagy az alatt) akart volna eladni, mint amennyiért te vettél volna. Ha úgy érzed, hogy az árfolyamot jól lőtted be, de mégsem teljesült a megbízás, akkor legközelebb érdemes lesz a tőzsdén nap közben nézni a részvény ajánlati könyvét, hogy meglátod-e benne a sajátodat (ha szerencséd van, nem mosódik össze a többivel, el tudod kapni a darabszám és árfolyam alapján). Ha nem jelenik meg a könyvben, akkor lehet, hogy az OTP-nek nem sikerült kiküldenie a megbízást.

    Használati útmutatóról nem tudok.

Új hozzászólás Aktív témák