Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    Sziasztok!

    Megkaptam én is a mailt, hogy internetes biztonsági kódot kell beállítani a netes vásárlásokhoz. Mivel fogalmam sincs korábban beállítottam-e gondoltam tuti ami fix ránézek. Azt mondja az oldaluk, hogy
    1 Lépjen be az OTP SmartBank mobilalkalmazásba, majd a Bankkártyák menüpontba.
    2 Válassza ki azt a bankkártyát, amihez be szeretnéd állítani az Internetes biztonsági kód szolgáltatást.
    3 Görgessen le a Részletek menüponthoz, és nyomja meg az Internetes biztonsági kód gombot.
    4 A megjelenő ablakban állítsa be a napi Virtuális vásárlási limitet, ellenőrizze telefonszámát (ha szükséges, akkor OTPdirekt internetes szolgáltatással tudja módosítani), majd nyomja meg a Tovább gombot
    5 Ellenőrizze, hogy a módosítás után megfelelőek-e az adatok, végül nyomja meg a Jóváhagyás gombot.
    Ezzel van pár probléma:
    1. Nincs Bankártyák menüpont. Sebaj, van helyette Kártyáim.
    3. Nincs Részletek menüpont. Így az Internetes biztonsági kód gomb is hiányzik.
    4. Viszont van Napi limitek felsorolás, ahol van Virtuális vásárlási limit, de ha rábökök a Módosításra, akkor csak a kp.felvételi és vásárlási limit módosítható, a virtuális vásárlási limit nem. Így aztán se Tovább
    5. se Jóváhagyás opció...

    Kérdés, hogy :
    1. csak én vagyok láma és teljesen máshol nézem mint ahol kéne vagy tényleg ennyire elkefélték az útmutatót?
    2. jól gondolom-e, hogy ha be van állítva a virtuális vásárlási limit, akkor az internetes biztonsági kód is? Avagy a kettő független egymástól?

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák