Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz csaba951 #1509 üzenetére

    Bizony erőltetni kell, vannak ilyen full hülye supportosok akik nem tudom minek vannak tartva... Kedvencem: ollie linkelte még korábban a Mass Effect Bring down the Sky DLC letöltéséhez az oldalt, ahol van egy link ami már nem él (pont a kulcsgeneráló oldalé), tehát a support nélkül nem lehet kulcsot szerezni. Erre írtam a supportnak, belinkeltem az oldalt, leírtam hogy ezt követve sajnos nem tudtam kulcsot szerezni, mert az oldal már nem létezik, és linkeltem egy bioware fórum topic-ot ahol egy admin ezt le is írta. Erre visszakaptam válaszként ugyanazt a k*rva linket amit előtte én magam írtam be a levélbe, mellé bemásolva ugyanazokat a lépéseket... Erre visszaírtam hogy ember, te olvasod is azt, amit írok vagy csak visszanyomsz valamit? Na erre végre írt egy tök más supportos hogy bocsi és küldte a kulcsot... :D

    Szóval próbálkozni kell, de azért nem olyan vészes a helyzet, mert legrosszabb esetben eddig harmadszori megkeresésre mindig sikerült megoldást találni a problémámra.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz csaba951 #1509 üzenetére

    A gond az hogy mondani lehet bármit, fénykép kell a lemezről, serial-ról, meg dobozról. Ezt viszont nem tudod chaten odaadni, ugyanis múltkro valami Abdul nekem elárulta hogy tiltva vannak náluk a képek nézegetése.

    Én tanácsom:

    Írj MAGYAR supportnak mailt a weboldalról, hétfő legkésőbb keddre intézik az ügyedet. Viszont oda kell figyelni, mert nálam is meg másoknál is előfordult, hogy nem a mail címedre jön a válasz(oda is csak jó nagy késéssel) hanem a support weboldalára, az ügyed kódjához.

    Nincs gond magyar mail supportal egyébként.

    Amúgy meg felhívni nem érdemes őket, várakoztatnak, robot beszél veled, megint várakoztatnak, segíteni meg nem tudnak egyáltalán.

    Tehát irány mail, de fényképet küljd a lemezről, dobozról számláról, serialról, kézikönyvről.

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák