Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz iff #4309 üzenetére

    GPARTED-et ismerem.... de grafikus vacak nélkül nem hiszem hogy rá tudnám rakni, bár ha úgy értettétek, hogy bootolok egy LIVE UBUNTUT, akkor megoldható azt hiszem

    doberman:

    1 - sfck-t nem ismerem, de majd megpróbálok utána járni. HIREN's-em talán van valahol

    2 - ha jól emlékszem a tápot minőségit raktam bele aureal xilencer vagy mi a fene, olyan néma táp. nem hatalmas wattage-út.... de bőven elkell hogy hajtson egy ilyen rendszert tudtommal.

    3 - lehet félre érthető voltam, vagy most értek félre. az 1 HDD-m amin az adatok voltak az sértetlen az SDB-re nem ir semmi hibát, a kérdés arra vontakzotott inkább hogy majd fel kell mountolni csak simán és minden megy tovább, vagy felmountolom, lementem az adatokat, újraformázom és visszajátszom az adatokat és azután megy minden tovább...?

    4 - megpróbáljuk, meg látjuk

    5 - Kiccioccó próbáltad már tényleg működnek? biztos nem olyan gyors mint a rendes SSD, de az OMV-nek kvázi mind1 nem? :) lehet bevállalnám...

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák