Új hozzászólás Aktív témák

  • lovi27

    addikt

    válasz iff #3719 üzenetére

    Akkor próbáld meg azt, hogy egyenként beállítasz valamennyi késleltetést a HDD-éknek a leállításhoz, elmented őket szabályosan, majd még egyszer hasonlóan megcsinálod, de akkor tiltod a leállítást. Így ha valami szemét került a konfigba, erre helyre kell állnia.

    A W10-nél én is tapasztalom, hogy egy-egy frissítés után úgy eltűnik néhány beállítás, mintha soha sem lett volna beállítva. Az OMV-nél (linuxnál) eddig ilyennel nem találkoztam. Illetve a Windowsnál sem volt eddig, ez a W10 sajátossága.

    Mappára ilyet nem tudok, de szerintem te se erre, hanem szolgáltatásra gondolsz, valószínűleg sambára.
    Létrehozod Pistikét, ott eleve lesz egy jelszava. A Felhasználó / Jogosultságok menüben beállítod a mappákhoz hozzáférését. Ha kell a csoportnál bepipálod a sambashare-t (nálam egy felhasználónál nem kellett), és már próbálhatod is. Én azért nem a sambát használom média tartalmak megosztásához, mert minden samba megosztást (mappát) lát Pistike, független attól, hogy még belenézni sincs joga.

Új hozzászólás Aktív témák