Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz Luck Dragon #88124 üzenetére

    Nincs tapasztalatom automata váltóval Opeléktöl, így nem tudok érdemben válaszolni.
    Nagy sírás nem szokott lenni a klubban miatta, a tipikus automata részegységek (szeleptömb, wandler) idövel igénylik a javítást, cserét, ahogy a legtöbb más automata váltó is, ezek ára borsos tud lenni.

    @(#88129) FoLey-v:
    Szívóbenzinhez képest valamivel bonyolultabb egy turbós dízel szerintem, több minden van rajta, ami el tud romlani (turbó, nagynyomású rendszer, részecskeszürö -DPF-, ilyesmi). Plusz a növekvö dízel-hiszti miatt talán kevésbé tartják az árukat, ugyan egyelöre Németo. jár élen a tiltásban, de nem tart semeddig sem átvenni más országoknak is. Ez csak feltételezés persze, de lehet mögötte valami.

    @(#88130) Tikakukac
    Természetesen mint mindig igazad van, megkövetek mindenkit, a fenti autó egy rohadó foskazal, ha valaki a környéken jár, tegye meg, hogy legalább leköpi. :)

    @(#88133) polk:
    Igen, láttam azóta én is. Sajnos az októberi képkivágás felbontása nem elég nagy, azon nehéz kivenni a rendszámot.

    Ezek után valaki legyen már oly kedves, aki rendelkezik Ügyfélkapus reggel (sajnos megpróbáltam mindent, de idekünnröl nincs mód) tegye már meg, hogy bedobja ide az autó komplett adatlapját, hadd csámcsogjunk rajta kicsit. :)

Új hozzászólás Aktív témák