Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WZP

    aktív tag

    válasz mohabá 007 #77074 üzenetére

    Apropó: tudnak olyat az opelek, hogy út szélén való parkoláshoz éjszaka csak a jobb, illetve baloldali helyzetjelzőket gyújtják ki ?

    Az indexkapcsolót azóta kicseréltem. Egy 15 perces művelet igazából. A 3700 forintos utángyártott szépen teszi a dolgát, és amennyire láttam a gyári is menthető, mert nem kopás baja van, hanem durva koszolódási.

    Váltóhoz a feljebb linkelt alkatrész állítólag nem jó, merthogy ez teljesen másmilyen mint az F18 és társai. Állítólag az F23 csak bowdenesként létezik, és egy 16k-s teljes felújítókészlet van hozzá csergőben. Majd szétkapom a borítást aztán megnézem közelebbről...

    Ezekre a gyári OPC "snowflake" felnikre amúgy milyen méretű gumik mennek fel ?

    Inter Arma Enim Silent Leges

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz mohabá 007 #77074 üzenetére

    Sajnos nem.
    Mármint a helyzetjelző működik. A fényszóró beállítást auto-ról helyzetjelzőre tettem, és világított (elöl a led, hátul sajnos nem led, de világít :D ), illetve ha felkapcsolom teljesen, akkor bekapcsol a xenon.

    Arra gondoltam még, hogy esetleg az utcasarok megvilágításért felelős égő (ha rückvercz-be teszem bekapcsol az is sötétben, így a parking lámpa illhetrá). De nem, mert mikor indexeltem (bármelyik oldalra) világított.

    A rückverz lámpa is világít.

    Most akkor vagy 100éves hibakódok, amit még anno az opel maxabo márkaszerviz nem törölt (mikor esetleg cserélték anno).

    Lehet hogy csak egy új hibakód van, ami miatt kiírta a kocsi, hogy vigyem szervizbe. Akkor én a tető ablak motorjára tippelnék, mert azzal mostanában tényleg volt hasonló. Esetleg meg lehet nézni, hogy mikor dobta ki a hibakódot (hogy mikori)?

    Hibás a levezetés? (még kezdő vagyok)

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák