Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz AMD Power #43163 üzenetére

    :( sajnos ez dühitö, ez benne van a hasznaltauto pakliban :( Pont most beszeltük a masik topicban, hogy igazabol szerencse nelkül nem tudsz tuti vetelt csinalni, akarmilyen atvizsgalasra is viszed a kocsid... :(

    Ugyanakkor egy negativ tapasztalatbol nem szabad altalanositani. Ez nem könnyü es igy müködik az ember (lasd azokat a hszeket, hogy az "opel eszi az olajat". Attol meg mert valakinek volt egy opele, ami ette az olajat nem jelenti, hogy az opel (nagybetüvel AZ opel) eszi az olajat.)

    Szüleimnek csak VAG kocsija volt/van es lesz is valszeg. Kb 20 eve. Volt mar hasznalt is, uj is, de soha nem volt semmivel semmi baj. Ilyen minimalon kivül, hogy lambda szonda pl. Se a klima, se az elektromos ablak, semmi nem romlott meg el soha.

    De mondom megertem. Amikor nekem megvetelt követöen elsö 4-5 honapban volt mindig valami pechem (a gyari hibas bosch akku (ez is a kocsihoz kapcsolodik, hiaba akku hiba), az elsö utnal elöjött ez a rejtejes szervizkulcs, amit nyomoztam nem keveset, utanna a kiegö xenon, ami nem is a xenon volt, hanem a trafo....) Igazabol minimal költseg es minimal szerviz, de olyan bosszanto volt, hogy amikor kicsereltettem a xenon egöt, aztan 2 hetre ra ugyan az a bal oldali megint kialudt menet közben, akkor en egy sor gyonast erdemlö mondattal együtt, azt mondtam magamban, hogy na jo elegem van az opelböl, rohadjon meg ahol van, eladom es veszek egy golfot pl vagy mind1 azonos aron.

    Aztan igazabol mi volt? Egy elromlo szonda a turbonal, ami csinalta a hibajelzest, meg a xenon trafo csere. (Az egö mar amugy is öreg volt, amugy is csereltem volna). Igazabol 2 aprosag bosszantott honapokig....aztan azota mi van? Raköltöttem egy csomot (gumi, felni stb...), kapja a tuti olajat, üzemanyag adalekot es mar azt modom, hogy eszem agaban nincs eladni meg par evig, söt felertekelödött a szamamben is az opel :))

Új hozzászólás Aktív témák