Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz adorjant #15977 üzenetére

    A szerelőkben nem bízok... lehúznak rendesen, ott kell hagyni az autót napokra és csak jó indulattal lehet azt mondani, hogy megjavítják, összegányolják így inkább csinálom én és akkor tudom, hogy valóban ki van cserélve és olyan alkatrészre amilyet kértem.

    Első vagy hátsó féknek van hangja?

    Jim Tonic: ahogy írták is már :) Műszakin szólni kell az átminősítés miatt, adnak egy papírt azzal lehet menni 15 napon belül az okmányirodába ahol új forgalmi és törzskönyv a jutalom :) Eddig is kék volt csak az új műszaki-zöldkártya rendszerben már pirosa kapott volna.

    bambano: eddig én is így voltam az adalékokkal de még az előző olajhoz öntöttem be ugyanilyen adalékot, hogy kipróbáljam (ha esetleg nem tetszett volna meg akkor sem lett volna nagy gond mert úgyis aktuális volt az olajcsere) és halkabb, finomabban jár, a fogyasztása nem változott és 2 ismerősöm is használt ilyet, az egyik már évek óta a másik kb csak 1 éve mindkettő jó véleménnyel volt róla. 5 liter olaj megy bele, így 4,5 liter és 0,5 liter az adalék, szerelő szerint sem árt, igazából negatív véleményt nem hallottam róla, nem egy metabond de az ára sem :)

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • zolikaDB

    veterán

    válasz adorjant #15977 üzenetére

    Mert akkor most mivel jársz? Hány aH-s akksit néztél és a Banner mennyi?
    Zselés akku? :D

Új hozzászólás Aktív témák