Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz CandySR #198 üzenetére

    Szia!

    Nekem jelenleg agy V975M tabletem van kb fél éve. Én a Nexus 7(2013) és e között a gép között vaciláltam végül a nagyobb méret végett erre esett a választásom. Nem bántam meg ma is kiválóan működik és semmi baja nem volt eddig, KitKat androidot is megkapta gyári frissítésbe. Ahogy nézem a V989 már Octa-Core(8magos) procival szerelt 2GB Rammal az szerintem pár évig mindenre elég lesz. Nekem a V975-ön eddig minden játék amit próbáltam (GTA:SA, VC, III, CoD: Strike team, NFS:MW, Modern combatok, stb...) full grafon akadásmentesen futottak. Filmek pedig FullHD felbontásban nagyon szépen mennek, és ekkora kijelzőn élvezet is nézni :). Szerintem netezésre, filmnézésre, játékra jó választás a V989 iPaddal szemben mivel egy iPad Air 32gigás kb 150.000 Ft, a V989 pedig harmad annyi. Ipadnak pedig csak 1gb ram és dualcore proci (1.3ghz-s). Viszont Ondából mindenképpen 32-eset vegyél mert nekem 16-os van és abból 9-10 giga amit ténylegesen feltudok használni ami nekem kicsit kevés. Egy apró hiba volt kb 1hete a géppel: Valamiért visszaállította magát gyári állapotba. SDkártya és belső memóra tartalma nem törlődött minden megmaradt csak az appok törlődtek le valamiért. Ha kérdésed van írj szívesen segítek :)

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák