Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    válasz dgyuri0123 #85221 üzenetére

    engem elhajtott az okmányirodás ügyintéző 2 hónapja, mikor cseréltetni akartam a forgalmit: szarul nyomtatták eredetileg, így helyből alig lehetett elolvasni rajta az összes nyomtatott szöveget. Engem nem zavart. De mikor most műszakiztattam a kocsit, a vizsgaállomáson már nem akartak belepecsételni mert akkorra már teljesen olvashatatlan lett. Na mondom fasza, mászhatok az okmányirodába. Ott mondtam h. már eredetileg is szar volt, csak azóta még jobban kikopott. Szóval ingyen kicserélhetnék. Hümmögött az ügyintéző is először, h
    valóban, látszik h. halvány nyomtatás volt, valszeg a nyomtató a végét járta. Csal aztán odahívta a seggfej főnökét is. Az is megleste alalposan. Viszont mivel kaphatott 1 kis nedvességet is, erre fogva végül nem voltak hajlandóak "garanciában" kicserélni, miért nem szóltam akkor mikor átvettem?! Fizethettem érte az illetéket. Szerencsére csak ilyen 3 (4?) ezer ft volt, nem ütött szíven, csak hát az elvek! Ha 20-40-100 ezer lett volna a tét, cirkuszolhattam volna ott az osztályvezetővel basszák meg.

    Szóval az se életbiztosítás, h. a hibával sokat vársz, és utolsó pillanatban v. "irreálisan későn" szólsz.

    Aki 10 ropinál többet ad egy 10 méteres hdmi kábelért, annak túl sok elszórni való pénze van.

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák