Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz patyi1989 #57741 üzenetére

    Én totál rá se néztem ezekre. Csorgott a nyálam a képminőségtől első bekapcsolás után, a tökéletes feketéken még most is. Főleg így PC használatra hogy a semmi közepén lebegnek ablakok, teljesen futurisztikus. :)

    Sokkal többet kínlódtam a szín beállításokkal, illetve hogy rendes kontrasztosan olvasható UI felírataim legyenek. Ezekkel még mindig nem vagyok 100%-ban elégedett, de egy ponton el fogom engedni hogy ez a kompromisszum hogy amúgy minden más tekintetben fantasztikus mint monitor. Na jó, tegnap kicsit az ASBL elbizonytalanított, valamiért aktívabb volt a szokásosnál.

    Most a felé húzok hogy marad. Legrosszabb esetben ha nem tudok vele megbarátkozni monitorként, akkor az 55"-os Samsung LED TV-m megy a nappaliból és a helyére beteszem ezt. ¯\_(ツ)_/¯

    De aki simán TV-nek használja annak szerintem még ennyire sincs aggódni valója.
    Én a kézi pixel frissítgetést nem fogom használni és volt itt korábban egy videó ami elmagyarázta hogy nem is érdemes nyomkodni túl sűrűn. Bízok benne hogy a TV saját belső statisztika gyűjtője tudja mit csinál és csak annyira faragja egységesre a pixelekt kikapcsoláskor amire szükség van. (ez a pixel frissítő lényegében azt csinálja hogy a túl jó állapotú pixeleket lekoptatja a kopottabbak szintjére) Feleslegesen nem fogom ezt hívogatni, minden futással csökken a maximális fényereje a TV-nek.

    [ Szerkesztve ]

  • arn

    félisten

    válasz patyi1989 #57741 üzenetére

    (este) sotet sceneknel latod mozgas kozben, hogy foltos. en azert kuldtem vissza a sajatomat, mert geppel is feltunt, meg film kozben is - ha mashol nem lattam volna, nem teszem.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák